Od 13.5.2024 změna otevírací doby Út - Čt | 10:00-18:00 Těšíme se na viděnou :)

Jak nakupovat

 

Milí zákazníci.

Velmi nás těší, že jste zaletěli k nám do e-shopu a uděláme maximum aby Vaše objednávka medových dobrot i její převzetí proběhla v pořádku a k Vaší maximální spokojenosti.

 

Jak to funguje

Sortiment Medárny se skládá z kvalitního domácího Českého medu, který pochází z rodinného včelařství Včelárium z Přírodního Parku Střed Čech.

Vybírat můžete z klasického medu, medu s příchutí, oříšků v medu, dobrot v medu, ovoce v medu a medových čajů. Vše vyrobeno s láskou a poctivě odzkoušeno.

Pokud není výrobek označen SKLADEM, což se může stát dle intenzity poptávky převážně ke konci sezóny, můžete se na nás obrátit na e-mailu obchod@medarna.cz a my se budeme snažit Vás co nejdříve informovat o dostupnosti produktu.

 

Platba

Platit u nás můžete v tuto chvíli pouze v hotovosti při osobním převzetí nebo převodem na náš účet č. 2001387349/2010. Ostatní platební metody (platbu kartou online a při osobním převzetí) budeme postupně přidávat.

 

Způsob dodání

V současné době si Vaše objednávky můžete převzít osobně v našem kamenném obchůdku Medárna na adrese Jugoslávských Partyzánů 25, 160 00, Praha 6 v otevírací době - pondělí až pátek od 7h do 19h. Jak se k nám dostanete naleznete v sekci Kontakty.

Pro objednávky nad 2 000 Kč je možnost individuální dopravy zdarma po předchozí domluvě.

 

Reklamace

Věříme, že budete s našimi produkty spokojeni. Pokud ale naleznete důvod k reklamaci, ozvěte se nám na email obchod@medarna.cz nebo telefon 774 980 888 a vše společně vyřešíme k Vaší spokojenosti v souladu s platným právním řádem.

Záruka se nevztahuje na: a) vady vzniklé běžným používáním; b) nesprávným použitím výrobku; c) nesprávným skladováním.


Ochrana osobních údajů a soubory cookies

Vaše osobní údaje jsou pro nás velmi důležité a vždy u nás budou v bezpečí. Jakým způsobem a pro jaké účely je zpracováváme si můžete přečíst v sekci Ochrana osobních údajů a také jsme pro Vás vypracovali podrobné informace o Souborech cookies, kde zjistíte, co pro Vás znamenají a jak s nimi kromě souhlasu můžete naložit.

 

Obchodní podmínky

Podrobnější informace o nákupu naleznete v našich obchodních podmínkách.

 

Na něco jsme zapomněli?

Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu obchod@medarna.cz